• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 371
  • کد خبر : ۲۴۲۴
دیدار شهردار و هیات رییسه جدید شورای شهر محمدیه با سرپرست فرمانداری شهرستان البرز

به گزارش روابط عمومی دکتر نخستین، به همراه هیات رییسه شورای اسلامی شهر باحضور در دفتر سرپرست فرماندار شهرستان ضمن دیدار با ایشان به بیان مشکلات و نیازهای شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان پرداختند.

 نصیری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز دراین دیدار با بیان اینکه وحدت و همدلی باعث تسریع در کارها شده خاطرنشان کرد:

 خوشبختانه در محمدیه  و ناحیه شهری مهرگان کارهای خوبی انجام شده است و امیدواریم با تلاش بیشتر خدمات رسانی مطلوبتر و بیشتر را برای مردم فراهم نماییم تاعلاوه بر بهره مندی از خدمات و امکانات، رضایتمندی آنان نیز فراهم گردد.

نصیری یاددآور شد:

 باتوجه به موقعیت جغرافیایی و خدمات خوب شهرداری در ناحیه شهری مهرگان، به این شهر توجه بیشتر شده است که امیدواریم  با الویت بندی مناسب ، نیازها و خواسته های مردم  برآورده گردد.

شهردار محمدیه در این نشست ضمن قدردانی از حمایت های خوب فرمانداری البرز به اقدامات و فعالیت های شهرداری محمدیه پرداخت و توضیح داد:

 خوشبختانه شهرداری محمدیه توانسته در شرایط بد اقتصادی که امروز در کشور شاهد آن هستیم کار های بزرگی انجام دهد که عمده آنان تکمیل پروژه های در دست اقدام و همچین  طراحی واجرای پروژه های جدید برحسب نیاز و الویت بندی مناطق که آن هم براساس عدالت محوری  و تقسیم عادلانه امکانات در همه مناطق و بهره مندی یکسان شهروندان از خدمات شهرداری است ، انجام شده و همه این امور محقق نخواهد شده مگر با اتحاد و همدلی اعضای شورای شهر .

فرهادی رییس شورای شهر نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه برنامه  و الویت شورای شهر رضایتمندی شهروندان است خاطرنشان کرد:

 سعی وتلاش خواهیم کرد با همدلی و  وحدت آنچه که شایسته و حق شهروندان است فراهم آوریم.

فرهادی در ادامه به مشکلات و نیازهای اساسی  شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان پرداخت و توضیح داد:

باتوجه به جمعیت روز افزون محمدیه بخصوص مهرگان باید نگاه بیشتری به این منطقه بالاخص در حوزه بهداشتی -درمانی ، آموزشی و فرهنگی گردد تا امورات شهرداری به عنوان اولین و تنها ترین دستگاه خدمات رسان در ناحیه شهری مهرگان‌ تسریع گردد،چرا که  شهرداری به تنهایی نمی تواند در مقابل حجم عظیمی از این مشکلات و نیازها پاسخگو باشد وامیداوریم مسئولین در این راه دست شهرداری را گرفته و برای حل مشکلات و نیازها مردم شهرداری را همراهی کنند..

رییس شورای اسلامی شهر محمدیه همچنین به مشکل پارکینگ خودروهای ناحیه شهری مهرگان اشاره کرده و خواستار توجه بیشتر مسئولان استانی به خدمات های زیرساختی این شهر شد.

فرهادی همچنین به بحث جاده دسترسی مهرگان به قزوین، شهرستان شدن محمدیه وجابجایی عوارضی،مجتمع تجاری بیتاکیش و مجتمع تجاری-اداری مروارید هم اشاره و گفت :

باتوجه به اینکه همه موارد ذکر شده از تقاضاهای چندین ساله اهالی  و ساکنین محمدیه و ناحیه شهری مهرگان است متاسفانه باعث نامیدی مردم شده  که امیدواریم با نگاه دلسوزانه در حل این مشکلات و درخواست های به حق مردم گام برداریم.

لازم به ذکر اینکه در این جلسه هر یک از اعضای شورای شهر به بیان دیدگاه های خود و تقاضای شهروندان و همچنین دیگر مشکلات محمدیه و مهرگان پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0