• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 723
  • کد خبر : ۲۴۹۲
شهردار محمدیه
چشم نوازی دیوارهای شهر با دیواره نگاره ها
دیواره های معابر سطح شهر با نقاشی های دیواری و رنگ آمیزی های متنوع در کنار برخی از اقدامات شهرداری سطح شهر را چشم نوازتر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی, شهردار محمدیه در جلسه با پیمانکاران رفت و روب و فضای سبز طرف قرارداد با شهرداری ، ضمن تاکید بر نظافت و پاکیزگی و کاشت گل های زینتی در سطح شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان در آستانه سال جدید گفت: 
دیواره های معابر سطح شهر با نقاشی های دیواری و رنگ آمیزی های متنوع  در کنار برخی از اقدامات شهرداری سطح شهر را چشم نوازتر خواهد کرد.

"مهندس رحیم لو " با اعلام این خبر گفت:

 نقاشی‌های دیواری به نوعی شناسنامه رنگی شهر محسوب شده و متعلق به هزاران شهروند و مخاطب است، به همین منظور و  براساس دستورالعمل های ابلاغی شهرداری به پیمانکار مربوطه با محوریت قراردادن استفاده از رنگ در شهر در قالب طرح "کاربرد رنگ در شهر " دیوارهای سطح شهر با نقاشی هایی با مضامین فرهنگی،مذهبی،اعتقادی و اجتماعی به همراه تصاویر رنگارنگ به شهر رنگ و بویی ویژه خواهد داد.

وی با بیان اینکه طرح‌ آرام‌سازی بصری برای کاهش ناهمخوانی های بصری و آرامش شهروندان حائز اهمیت است، ادامه داد:
 در این راستا دیوارهای مخروبه و نیاز به رنگ آمیزی سطح شهر شناسایی شده تا با الهام از طرح های جدید طراحی و زیباسازی و بعضی سیمان کاری ، رنگ آمیزی و نماسازی گردد.

شهردار محمدیه گفت:
 در راستای درخواست بسیاری از شهروندان در خصوص رنگ آمیزی و دیواره نگارهای سطح شهر در نظر داریم با کارشناسی انجام شده در این زمینه اقداماتی را در سطح شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان انجام دهیم.

مهندس رحیم لو خاطرنشان کرد: 

به منظور افزایش طول عمر رنگ آمیزی ها، شستشو و رسیدگی به دیواره ها و المان های شهری به طور مستمر انجام می شود.

وی در پایان افزود:

 در نظر داریم تا پایان سال با اقدامات در نظر گرفته   " محمدیه،زیباشهری متفاوت برای زندگی " را برای شهروندان شریف معنا کنیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0